Velká cena českého Turfu
Velká cena českého turfu
Rok | Vítězný kůň | Jezdec | Majitel | Čas | Trenér |
---|---|---|---|---|---|
2007 | Jiří Chaloupka | Stajňa Corinne ČR | 02:33,86 | Popelka 2 Stanislav | |
2006 | Tempeltänzer(GER) | Jaroslav Línek | OMS | 2:29,3 | Zuzana Kubičová |
2005 | Moviestore(GB) | Artur Resulov | Stáj DIBEK | 02:34,0 | Arslangirej Šavujev |
2004 | Mainly Monroe(IRE) | Radek Koplík | Rainbow Racing-Šatra | 2:33,1 | Tomáš Šatra |
2003 | Llanito(GER) | Artur Resulov | Stáj Turan | 02:31,6 | Arslangirej Šavujev |
2002 | Vapeta | Jan Demele | Staj Mikon | 02:30,5 | Radek Vraj |
2001 | Access To Java | Jaroslav Donoval | Hřebčín Pavlin Dvůr | 02:31,2 | Filip Neuberg |
2000 | Jagmin(POL) | Karol Šarina | Bonus-Zlín | 02:29,6 | František Holčák |
1999 | Ray Of Light(IRE) | Kamil Píchal | FCC Folprecht Brno | 2:34,4 | František Holčák |
1998 | Nora Jeane(IRE) | Karol Šarina | Rainbow Racing | 2:32,3 | Tomáš Šatra |
1997 | Yocker | Martin Knauer | Lucie&Tereza Kalenských | 2:28,7 | Zbyněk Jelínek |
1996 | Mir Sada(FR) | Petr Kubík | KOH-I-NOR Praha | 2:32,5 | Václav Chaloupka |
1995 | Platinum Plus(GB) | Ramil Děmidov | Stewart Aitken | 2:37,2 | Tomáš Šatra |
1994 | Law Soziri(IRE) | William Lord | Kora Internaional | 2:35,3 | František Holčák |
1993 | Law Soziri(IRE) | Tomáš Váňa | Stáj Radhošť | 2:29,5 | František Holčák |
1992 | Law Soziri(IRE) | Tomáš Váňa | Stáj Troják | 2:34,8 | František Holčák |
1991 | Razmach(SU) | Jiří Michal | Stáj Elbrus | 2:34,3 | Arslangirej Šavujev |
1990 | Film(SU) | Alexander Južkov | Hřebčín Voschod | 2:37,9 | Nikolaj Nasibov |
1989 | Nikos | Vlastimil Smolík | K.p.Tlumačov-Napajedla II | 2:33,5 | František Vítek |
1988 | Arva | Vlastimil Smolík | PP Topolčianky | 2:36,0 | František Vítek |
1987 | Vortex | Vlastimil Fedorowicz | PP Kladruby | 2:41,0 | Vladislav Fedorowicz |
1986 | Sanders(POL) | Roman Madejski | St.Kozience | 2:36,7 | Jozef Palinski |
1985 | Dulicz(POL) | Mieczyslaw Melnicki | Stáj Zolednica | 2:33,5 | Andrzej Walicki |
1984 | Cardiff(POL) | Jozef Geborys | Stáj Zolkiewka | 2:34,8 | Lukasz Abgarowicz |
1983 | Epsom(POL) | Mieczyslaw Melnicki | Hřebčín Urszulanowice | 2:32,7 | Piotr Czamiecki |
1982 | Ferda | Josef Dolejší | PP Šamorín | 2:34,8 | Harry Petrlík |
1981 | Seczuan(POL) | Mieczyslaw Melnicki | St. Wawrzyncowice | 2:42,4 | Staszek Dziecina |
1980 | Fierant(GER) | Alexander Mirus | VER Berolina | 2:34,9 | Hans Schäfke |
1979 | Nikolas | Vlastimil Smolík | Hřebčín Napajedla | 2:33,1 | František Vítek |
Zdroj: Dostihový program závodiště Velká Chuchle ze dne 16.září 2007
Každý rok pak přidám dalšího vítěze
Rekordy:
Nejrychlejší čas
Nejpomalejší čas
Nejúspěšnější trenér